Mihai Florin Roşca – Director Executiv
E-mail: mihai@frccf.org.ro

Marieta Precup – Manager Financiar
E-mail: marieta.precup@frccf.org.ro

Adela Lazăr - Fundraising Manager
E-mail: adela.lazar@frccf.org.ro

Adela Valesăsan - Manager Resurse Umane
E-mail: adela@frccf.org.ro

Oana Bica - Manager Proiect
E-mail: oana.bica@frccf.org.ro


Odesa Ioica – Coordonator Centru de zi EveryChild
E-mail: odesa.ioica@frccf.org.ro

Cristina Rogoz – Coordonator Centru de zi „Clujul Are Suflet”
E-mail: cristina.rogoz@clujularesuflet.ro


Adriana Diaconu – Director Birou Operațional
E-mail: adriana.diaconu@frccf.org.ro

Ildiko Hundemer – Asistent Manager
E-mail: hundemerildiko@yahoo.com

2 Coordonatori centre

6 Asistenţi sociali

7 Profesori (limba română, matematică, limbi străine)

1 Învăţător

4 Psihopedagogi

2 Psihologi

1 Psihoterapeut

1 Animator socio-educativ CAS

1 Consilier medic

2 Îngrijitoare curățenie

1 Contabil

1 Specialist în Relații Publice

1 Specialist Marketing

1 Administrator sediu

1 Îngrijitor curățenie

Share Button
Menu Title